SLUŽBY

Návrh interiérů

Dokumentace

3D vizualizace

Poradenství

Dohled

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Úvodní schůzka

Seznámíme se s vašimi požadavky, životním stylem a prostorem. Zhodnotíme možná řešení a vybereme to nejvhodnější pro váš byt, dům či kancelář nebo recepci. Zohledníme vaše potřeby, životní styl a také rozpočet. Poznáte naši práci a pokud se dohodneme, může začít naše spolupráce.

Zaměření prostor

Před samotným návrhem interiéru si přijedeme prostor zaměřit a vyfotit aktuální stav.

Zpracování návrhu interiéru

Zpracujeme dispozice a studii prostoru, včetně atypického nábytku, výběru materiálů, barev a textur. Následně vypracujeme kompletní návrh řešení přímo pro vás. Opět hraje důležitou roli vše, co si řekneme na schůzce a dle vašich přání a požadavků vytvoříme návrh.

Fotovizualizace prostoru

Po návrhu interiéru připravíme fotorealistickou vizualizaci (3D vizualizaci) zachycující budoucí design a atmosféru Vašeho interiéru. Mezi fotorealistickými obrázky naleznete vizualizace jedné místnosti z několika úhlů.

Příprava kompletní dokumentace

K Vaší zakázce vytvoříme kompletní cenovou nabídku dle finálního odsouhlasení i potřebnou dokumentaci k nacenění nebo například podklady pro instalatéry, elektrikáře, stolaře, či zámečníky.

Designérský dohled nad realizací

V konečné fází dohlédneme na to, aby vše bylo zrealizováno do posledního detailu přímo na místě realizace, popřípadě zajistíme řešení vzniklých změn z důsledku stavby.

Ke každé zakázce je přistupováno individuálně, stejně tak ke stanovení výše ceny.

PŘED A PO